Salátová mísa Fantasy, tmavě modrá, 30 cm

Kód: 65025290
Neohodnoceno
2 490 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
22.1.2024

Ručně vyráběná salátová mísa Fantasy z kameniny v tmavě modré barvě večerního nebe lemovaná drobnými kvítky. Velikost 30 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyráběná salátová mísa Fantasy z kameniny v tmavě modré barvě večerního nebe lemovaná drobnými kvítky. Velikost 30 cm.

Tato nádherná salátová mísa zastane roli nádherné interiérové dekorace a zároveň vám bude skvělým pomocníkem při servírování vašich chutných salátů.

Další nádherné designové produkty značky Bordallo Pinheiro naleznete  ZDE 

Specifikace:

⬤  Materiál: kamenina
⬤  Rozměr: 30,7 x 30,7 x 10,7 cm
⬤  Barva: tmavě modrá
⬤  Dekor drobné kvítky
  Hmotnost bez obalu 1,540 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Salátové mísy
Záruka: 2 roky
Materiál: Kamenina
barva: modrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bordallo Pinheiro je symbolem vysoce kvalitních produktů původem z Portugalska. Produkty z jejich dílny vycházejí již tradičně z naturalistických motivů a jsou tak základem velkého projektu značky. Zároveň dává svým liniím současný rozměr díky dokonalosti své výroby a neustálému přetváření, a to jak na estetické, tak na technické úrovni.

Raphael Bordallo Pinheiro je jedním z nejvlivnějších lidí portugalské kultury devatenáctého století, s pozoruhodnou produkcí zejména v oblasti humoristické kresby, karikatury a keramické tvorby. Jeho práce představuje znepokojující, stále aktuální realitu a základní dokument pro politické, sociální, kulturní a ideologické studium časového období.

Raphael Bordallo Pinheiro bude navždy úzce spojen s karikaturou a uměleckou keramikou, která ukazuje kvalitu provedení svých výrobků,  které nikdy předtím nebyli použité , a které jsou podle názoru renomovaných moderních umělců dílem génia.

 

Jeho pozoruhodná práce s keramikou byla oceněna zlatou medailí na mezinárodních výstavách (Madrid, Antverpy, Paříž a St. Louis ve Spojených státech).