Velká salátová mísa Flora, růžová, květ

Kód: 65030284
Neohodnoceno
3 490 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
26.1.2024

Designová salátová mísa Flora v něžné starorůžové barvě o objemu 495 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designová salátová mísa Flora v něžné starorůžové barvě o objemu 495 ml. Jedinečná poctivá ruční práce.

Tato salátová mísa zastane roli nádherné interiérové dekorace a zároveň vám bude skvělým pomocníkem při servírování vašich skvělých salátů i jiných pokrmů.

Další nádherné designové produkty značky Bordallo Pinheiro naleznete  ZDE 

Specifikace:

⬤  Materiál: kamenina
⬤  Rozměr: 17 x 17 x 5,5 cm
⬤  Barva: růžová
⬤  Objem: 495 ml 
⬤  Hmotnost bez obalu 338 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Salátové mísy
Záruka: 2 roky
Materiál: Kamenina
barva: růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bordallo Pinheiro je symbolem vysoce kvalitních produktů původem z Portugalska. Produkty z jejich dílny vycházejí již tradičně z naturalistických motivů a jsou tak základem velkého projektu značky. Zároveň dává svým liniím současný rozměr díky dokonalosti své výroby a neustálému přetváření, a to jak na estetické, tak na technické úrovni.

Raphael Bordallo Pinheiro je jedním z nejvlivnějších lidí portugalské kultury devatenáctého století, s pozoruhodnou produkcí zejména v oblasti humoristické kresby, karikatury a keramické tvorby. Jeho práce představuje znepokojující, stále aktuální realitu a základní dokument pro politické, sociální, kulturní a ideologické studium časového období.

Raphael Bordallo Pinheiro bude navždy úzce spojen s karikaturou a uměleckou keramikou, která ukazuje kvalitu provedení svých výrobků,  které nikdy předtím nebyli použité , a které jsou podle názoru renomovaných moderních umělců dílem génia.

 

Jeho pozoruhodná práce s keramikou byla oceněna zlatou medailí na mezinárodních výstavách (Madrid, Antverpy, Paříž a St. Louis ve Spojených státech).