Obdélníkový talíř Flora, zelená, dekorované

Kód: 65030196
Neohodnoceno
2 890 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
19.1.2024

Jedinečný obdélníkový talíř Flora v hráškově zelené barvě s dekorovaným lemem v podobě kvítků, kolem kterých si poletují vážka a motýlek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný obdélníkový talíř Flora v hráškově zelené barvě s dekorovaným lemem v podobě kvítků, kolem kterých si poletují vážka a motýlek.

Tento originální ručně vyráběný obdélníkový talíř zastane roli nádherné interiérové dekorace a zároveň na vašem stole nabídne vašim hostům nějakou tu dobrotu. 

Další nádherné designové produkty značky Bordallo Pinheiro naleznete  ZDE 

Specifikace:

⬤  Materiál: kamenina
⬤  Rozměr: 45,3 x 25,9 x 4,1 cm
⬤  Barva: zelená
⬤  Hmotnost: 1,466 Kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Servírovací talíře
Záruka: 2 roky
Materiál: Kamenina
barva: zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bordallo Pinheiro je symbolem vysoce kvalitních produktů původem z Portugalska. Produkty z jejich dílny vycházejí již tradičně z naturalistických motivů a jsou tak základem velkého projektu značky. Zároveň dává svým liniím současný rozměr díky dokonalosti své výroby a neustálému přetváření, a to jak na estetické, tak na technické úrovni.

Raphael Bordallo Pinheiro je jedním z nejvlivnějších lidí portugalské kultury devatenáctého století, s pozoruhodnou produkcí zejména v oblasti humoristické kresby, karikatury a keramické tvorby. Jeho práce představuje znepokojující, stále aktuální realitu a základní dokument pro politické, sociální, kulturní a ideologické studium časového období.

Raphael Bordallo Pinheiro bude navždy úzce spojen s karikaturou a uměleckou keramikou, která ukazuje kvalitu provedení svých výrobků,  které nikdy předtím nebyli použité , a které jsou podle názoru renomovaných moderních umělců dílem génia.

 

Jeho pozoruhodná práce s keramikou byla oceněna zlatou medailí na mezinárodních výstavách (Madrid, Antverpy, Paříž a St. Louis ve Spojených státech).